Obchodní zástupce

RJ Enterprise s.r.o.

Místo práce
Reinerova 26, Okres České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní činnost v rámci Jihočeského kraje, jednání a péče o stávající zákazníky, samostatné řešení obchodních případů, aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zaškolení zdarma, možnost profesního růstu, zázemí silné, rozvíjející se obchodní společnosti, dobrý pracovní tým a příjemné pracovní prostředí, služební tablet a telefon, po dobu zaškolení plat 16000 čistého, poté možnost přejít na provizový systém.

Informace o náboru

Požadujeme životopis s fotografií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikační a vyjednávací schopnosti, schopnost zaujmout, čistý trestní rejstřík, cizí jazyk výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

RJ Enterprise s.r.o. je společnost zabívající se obchodní činností drogeristického zboží.
RJ Enterprise s.r.o. je výhradním distributorem kosmetiky pro Českou republiku a Slovensko.
Naše společnost se zaměřuje v prodeji na zahraniční a české produkty, které mají nejlepší poměr kvality k ceně.
Společnost RJ Enterprise se stává z několika divizí:
- distribuce selektivní kosmetiky
- distribuce kosmetických výrobků pro masovou spotřebu
- distribuce produktů ke konečnému spotřebiteli
ID: 2079618  Datum zveřejnění: 14.4.2015