Produktový manager (technický produkt)

RM GASTRO, s.r.o.

Třída Čs. armády 816, 39181 Veselí nad Lužnicí, Jihočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
30000-45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká společnost RM Gastro, s.r.o. je předním evropským výrobcem profesionálních kuchyní, který dodává produkty, služby a řešení pro gastronomické provozy svým zákazníkům ve více než 57 zemích světa. Pro posílení týmu výrobního závodu ve Veselí nad Lužnicí hledáme vhodného kandidáta na pozici

Produktový manager je zodpovědný za procesy týkající se správy produktů vyráběných ve výrobním závodu ve Veselí nad Lužnicí.

Co vás čeká
• Spolupráce na plnění plánů centrálního Produktového Managementu společnosti
• Řízení procesů vázaných na Produktový výbor (pravidelné schůzky – produktový management, obchod, nákup, konstrukce, servis)
• Spolupráce na životním cyklu stávajících produktů
• Spolupráce v procesu zavádění novinek
• Spolupráce na tvorbě nových katalogů produktů
• Zajištění aktualizovaných a kompletních produktových dat v technické dokumentaci a IT systémech
• Školení zaměstnanců a zákazníků včetně tvorby školicích materiálů (v pozdější fázi)
• Supervize při řešení reklamací

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• SŠ/VŠ - podmínkou je technické zaměření studovaného oboru – ideálně elektro či strojní
• Znalost AJ minimálně na úrovni B1 podmínkou
• Velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office), CAD programy výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
• Ochotu občas vycestovat i mimo ČR (Evropa, Asie)
• Vynikající organizační a komunikační schopnosti
• Schopnost, rychle se učit, samostatně zpracovávat informace a interpretovat výsledky
• Pozitivní přístup, otevřenost a komunikativnost, aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů

Výhodou bude, pokud budete mít
• Zkušenost s produktovým managementem či technickou podporou
• Zkušenost s řízením větších projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co vám můžeme nabídnout
• Zajímavou a samostatnou práci s možností realizace vlastních nápadů
• Aktivní podíl na řízení produktů s celosvětovým uplatněním
• Ohodnocení závislé na profesní odbornosti a dosahovaných výsledcích (fixní a variabilní část) – 30-40tis
• Odborné zaškolení a vedení v rámci týmu produktového managementu s mezinárodní zkušeností
• Podporu ve vzdělávání a dalším rozvoji
• Pružnou pracovní dobu
• Mobilní telefon, notebook
• Příspěvek na stravování
• Příplatek za odpracované roky
• Slevu na firemní produkty
• Nástup možný ihned

Informace o náboru

2 výběrová kola
CV v ČJ a AJ zasílat na: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technické ( ideálně elektro nebo strojní)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Česká společnost RM Gastro, s.r.o. je předním evropským výrobcem profesionálních kuchyní, který dodává produkty, služby a řešení pro gastronomické provozy svým zákazníkům ve více než 57 zemích světa.
ID: 2899520  Datum zveřejnění: 19.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000-45000