Balič/ka porcelánu

RM palety s.r.o. (MPSV)

Místo práce
122, 352 01 Aš, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-17
Mzdové podmínky (brutto)
70 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ruční baliči (93210)

Pracoviště a kontakty

Firma:RM palety s.r.o., IČ 28005082
Pracoviště:RM palety s.r.o. -001, Doubrava 122, 352 01 Aš 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-17
Mzdové rozpětí:od 70 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jedná se o dohodu o provedení práce - poté možné převedení na pracovní smlouvu !!! Místo výkonu práce: Doubrava 122, Doubrava u Aše. Pracovní doba 06,00 - 14,30 hod (je možná i zkrácená pracovní doba). Výše odměny z DPP: 70,- Kč/hod. Nabízíme: zvláštní prémie. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem, možná i osobní návštěva po předchozí telefonické domluvě.

Poslední změna:2017-05-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 10576850707

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání