Elektromechanik

ROBE lighting s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Palackého 416, 1 2 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
106 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektromechanici elektrických zařízení (74121)

Pracoviště a kontakty

Firma:ROBE lighting s. r. o., IČ 64088791
Pracoviště:ROBE lighting s. r. o. 01, Palackého 416/20, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 106 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:
ROBE lighting s. r. o.
Přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a architektonické osvětlení, hledá kandidáty na pozici:

Elektromechanik – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!

Náplň práce

• Elektrická a mechanická montáž zařízení (drobná mechanika)

Požadujeme

• ÚSV elektro, vyhláška 50
• Manuální zručnost, schopnost týmové práce a ochotu učit se

Nabízíme

• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• Motivující finanční ohodnocení
• Firemní mobilní tarif pro členy rodiny, závodní stravování, firemní akce a další benefity
• Nástup březen 2017
• Náborový příspěvek 5 tis. Kč, vyplacený po zkušební době.
• Pracovní smlouva 1 rok.

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu [email protected].

Poslední změna:2017-01-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11987640726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou