Kontrolór kvality

Robustech s.r.o.

Miesto práce
Wiggensbach/Allgäu, Nemecko
Termín nástupu
prvý 1/4 rok 2017
Mzdové podmienky (brutto)
2700 EUR + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre výrobcu vysoko kvalitných lisovaných dielov v Nemecku hľadáme na dlhodobú spoluprácu kontrolórov kvality

Náplň práce:
- Kontrola kvality produktov počas výroby a pri nábehu výroby
- Testovanie / kontrola kvality pomocou mechanicky elektrických meracích zariadení alebo optických prístrojov
- Dokumentácia a vyhodnocovanie výsledkov vo vlastnom systému zabezpečovania kvality
- Štatistické vyhodnotenia, skúšky spôsobilosti stroja (SPC - MFU), FMEA, QRK dokumentácia
- Kontinuálna a stabilná obsluha pracovných liniek
Ďalšie úlohy:
- hlásenie chýb nadriedenému
- Kontrola a dodržiavanie bezpečnosti práce a ochranu zdravia pri práci
- Práca na 3 zmeny

- podpora s ubytovaním na prvých 6 mesiacov
- nadštandardné pracovné podmienky
- 13. a 14. plat (na jarnú dovolenku a Vianoce)
- podpora s miestnou administráciou
- príplatky za prácu nadčas
- doprava zadarmo
- výhodné stravovanie
- školenia
- kurzy nemeckého jazyka

Životopis spolu s motivačným listom prosím zasielajte emailom na [email protected]. Prosíme uviesť Váš telefonický kontakt!
Spolu so žiadosťou zasielajte aj súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výroba

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- Nemecký jazyk - aktívne
- Skúsenosť v automobilovom priemysle výhodou
- Koncepčné myslenie, schopnosť riešiť problémy
- Precíznosť
- flexibilita
- Zodpovednosť
- ochota učiť sa nové veci

Robustech s.r.o. je úspešná obchodná, poradenská, výrobná spoločnosť pôsobiaca na európskom trhu od roku 2008. Svojím klientom z automobilového, leteckého a strojárskeho priemyslu ponúka komplexné služby v oblasti kvality, logistiky, realizácie projektov, riešenie pre špeciálne výrobné procesy a 3D kontroly hotových výrobkov. Zastupuje výrobcov zariadení, ktorý patria k popredným svetovým výrobcom 3D optických meracích zariadení.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1109652  Datum zveřejnění: 13.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2700 EUR + prémie