Obchodný reprezentant

Robustech s.r.o.

Miesto práce
Hrnčiarska 5/2727, Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
09.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný reprezentant (sprostredkovateľ) prezentuje, ponúka a predvádza tovar a služby spoločnosti, ktorú zastupuje. Získava nových zákazníkov, pripravuje obchodné a cenové ponuky. Vyhľadáva potencionálnych obchodných partnerov, vykonáva servis až do ukončenia obchodu. Ak sa jedná o stáleho zákazníka, tak preberá o neho starostlivosť. Vedie obchodné stretnutia a pripravuje obchodné ponuky a cestuje za zákazníkmi.

- Zodpovednosť za plnenie obchodných cieľov a realizáciu obchodných prípadov.
- Zodpovednosť za dosahované obchodné výsledky vo zverenom regióne.
- Starostlivosť o súčasných klientov.
- Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu.
- Vytváranie partnerskej siete.
- Monitorovanie trhu, marketingové aktivity a reportovanie.
- Vypracovávanie analýz trhu a predaja.
- Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi.
- Získavanie nových źákazníkov a rozvoj spolupráce s existujúcimi zákazníkmi.
- Zodpovedanie za profesionálne prezentovanie.
- Identifikovanie potenciálnych zákazníkov na základe stanovených kritérií.
- Zisťovanie a analyzovanie potrieb zákazníkov.
- Zodpovedanie za plnenie osobných obchodných plánov.
- Spracovávanie a následné analyzovanie správ o výsledkoch predaja.
- Vykonáva iné činnosti súvisiace s pracovným zaradením podľa pokynov priamo nadradeného

- Flexibilný pracovný čas
- Školenie a zaučovanie v zahraničí
- Spolupráca s významnými medzinárodnými spoločnosťami
- Účasť na medzinárodných výstavách
- Profesionálny rast
- Práca v mladom, príjemnom kolektíve
- Možnosť sebarealizácie a osobného rozvoja

Životopis spolu s motivačným listom prosím zasielajte emailom na mpeace@robustech.sk. Prosíme uviesť Váš telefonický kontakt!
Spolu so žiadosťou zasielajte aj súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.1.2017 (zbývá ještě 31 dnů)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické, Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- Pro – aktívnosť, ambicióznosť a samostatnosť
- Prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- Obchodné a technické myslenie
- Koncepčné myslenie, schopnosť riešiť problémy
- Časová flexibilita a ochota učiť sa
- Lojálnosť
- Zodpovednosť

Robustech s.r.o. je úspešná obchodná, poradenská, výrobná spoločnosť pôsobiaca na európskom trhu od roku 2008. Svojím klientom z automobilového, leteckého a strojárskeho priemyslu ponúka komplexné služby v oblasti kvality, logistiky, realizácie projektov, riešenie pre špeciálne výrobné procesy a 3D kontroly hotových výrobkov. Zastupuje výrobcov zariadení, ktorý patria k popredným svetovým výrobcom 3D optických meracích zariadení.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Hrnčiarska 2727/5
945 01 Komárno

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2812439   Datum zveřejnění: 22.11.2016