Kompletační a expediční pracovník ve skladu

Robzone Int. s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 1472, 102 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní pracovníci v dopravě a skladování (933)

Pracoviště a kontakty

Firma:Robzone Int. s.r.o., IČ 28495586
Pracoviště:Robzone Int. s.r.o. - sídlo, Průmyslová 1472/11,102 00 Praha 10-Hostivař

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-05-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Výkon. zam. je : Praha 10 Hostivař, Průmyslová 11, prvotní kontakt nutno lelefonicky : 776867377 pí. Rysová nebo e:mailem:[email protected], Hledáme spolehlivého kolegu pro kompletační a expediční práce ve skladu. Jedná se o manuální činnost s vyšší fyzickou zátěží. Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost a flexibilitu. Hledáme spolehlivého kolegu pro kompletační a expediční práce ve skladu. Jedná se o manuální činnost. Nabízíme klouzavou pracovní dobu a zajímavé ohodnocení hodinové sazby ve výši 120 Kč/hod. Upřednostňujeme dlouhodobý pracovní vztah. Nejedná se o krátkodobou brigádu. Praxe v expedici vítána.

Poslední změna:2017-02-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 10

číslo volného místa: 10665250784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou