Referent/ka řízení výroby

ROC - Galvanik s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Chrastavická 217, 344 01 Domažlice, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-10
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci v oblasti správy průmyslu a dopravy (44194)

Pracoviště a kontakty

Firma:ROC - Galvanik s.r.o., IČ 26356635, http://www.roc-galvanik.de
Pracoviště:ROC - Galvanik s. r.o., Chrastavická 217, Dolejší Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-10
Mzdové rozpětí:od 18000 do 22000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, příspěvky
Zvláštní prémie, věrnostní odměny

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: středoškolské vzdělání, znalost NJ slovem i písmem, komunikační schopnosti (jednání se zákazníky)
Nabízíme: práci ve stabilní firmě, věrnostní odměny, příspěvky na stravování
Životopisy zasílejte na adresu: [email protected]

Poslední změna:2017-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 12659190738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Němčina - Aktivní, slovem i písmem