Kontrolor/ka kvality

ROC - Galvanik s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Chrastavická 217, 344 01 Domažlice, Okres Domažlice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-22
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (75430)

Pracoviště a kontakty

Firma:ROC - Galvanik s.r.o., IČ 26356635, http://www.roc-galvanik.de
Pracoviště:Chrastavická 217, Dolejší Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-22
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, příspěvky na stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky: znalost práce na PC, dobrý zrak, zručnost
Nabízíme: práci ve stabilní firmě, příspěvky na stravování
Životopisy zasílejte na adresu: [email protected]
Nutný e-mailový kontakt!

Poslední změna:2017-05-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice

číslo volného místa: 12543280782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, znalost práce na PC