Elektrotechnik výrobních strojů a zařízení

Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslový park 308, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení (31136)

Pracoviště a kontakty

Firma:Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., IČ 26873460
Pracoviště:Průmyslový park 308, Vlčovice, 742 21 Kopřivnice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z.: 15.9.2016
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Vaše budoucí úkoly ...
• Péče o výrobní stroje a zařízení ovládané PLC automaty
• Provádění preventivních prohlídek strojů a zařízení
• Vedení technické dokumentace
Naše požadavky na Vás ...
• Technické vzdělání v oboru elektro, platná vyhláška 50/78
• Praxe ve výrobní společnosti minimálně 2 roky
• Znalost čtení technické dokumentace
• Schopnost orientace v PC,PLC programech
• Znalosti řídících systémů a robotů jako např. Simatic S7, Beckhoff
nebo ABB, Engel výhodou
• Systematické a analytické myšlení
•Znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
•Diagnostika a opravy veškerých elektrických strojů a zařízení
• Spolupráce s externími servisními techniky
• Připravenost pracovat v třísměnném provoze

Poslední změna:2016-09-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11414880752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou