Technický pracovník

Rodinný pivovar BERNARD a.s.

Místo práce
5.Května 1, 396 01 Humpolec, Okres Pelhřimov
plný úvazek
Termín nástupu
od 1.11.2015
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Realizace přidělených oprav a investic
Energetika (nákup a regulace plynu, el.energie,...), vč. kontroly a provozu energetických zařízení
Zajišťování revizí vyhrazených zařízení
Zajišťování a udržování systému požární ochrany a BOZP
Zajišťování servisu a provozu VZV a školení řidičů
Zajištění komunikace s dopravní firmou
Dohled na servis služebních automobilů
Zástup za vedoucího údržby
Další činnosti podle pokynů zaměstnavatele

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zodpovědná práce na hlavní pracovní poměr
Práce v úspěšném a dynamickém kolektivu
Odpovídající platové ohodnocení a firemní benefity (mobilní telefon, NB, výrobky ve slevě,...)
Odborné vzdělávání a profesní růst

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

technický obor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Dobré organizační a komunikační schopnosti
Odpovědnost, systematičnost, pečlivost, pozitivní přístup
Vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost
Nadšení pro techniku (technika jako koníček) výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rodinný pivovar BERNARD a.s. se zabývá výrobou, prodejem a distribucí piva. Pro více informací o společnosti můžete navštívit naše webové stránky www.bernard.cz.
ID: 2264884  Datum zveřejnění: 29.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 Kč/měsíc