Zvárač 141 TIG FM3 FM4 FM5 aj jednotlivo

Rohrbau und Service Slovakia s. r. o.

Miesto práce
BASF AG Schwarzheide - pri meste Dresden, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
21.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
od 20€ do 23€ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné pracovné miesta na pozíciu zvárača 141 (argón) .
Práca je v petrochemickom závode BASF AG Schwarzheide - pri meste Dresden.
Pracuje sa v Slovenskom kolektíve cca 12 ľudí pod vedením nášho - slovenského predáka. Zvárať sa bude prevažne čierny materiál , rôzne priemery potrubý.
Prax v danom obore výtaná.
Viac informácii Vám radi poskytneme prostredníctvom telefonického rozhovoru.

Práca v Slovenskom kolektíve.
Dobré platové ohodnotenie.
Stabilná splatnosť faktúr - po dohode možnosť okamžitého vyplatenia.
Možnosť poskytnutia zálohy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Spoločnosť sa zaobá výstavbou technologických celkov v petrochemickom, chemickom, energetickom a potravinárskom priemysle. Sme

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3100830  Datum zveřejnění: 14.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 20€ do 23€ hodina