Obchodní specialista

ROKUS ENERGY s.r.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.05.2014
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zastupování společnosti ve výběrových řízeních
- pravidelná komunikace a stálé budování vztahů se zákazníky
- práce s informačním systémem
- monitorování a hodnocení situace na trhu
- pravidelný reporting a účast na poradách
- administrativní činnost související s výkonem funkce obchodního zástupce
- zodpovědnost za region: Pardubický, Královehradecký a Středočeský

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP
- široká škála zaměstnaneckých bonusů a výhod
- 5 týdnů dovolené
- možnost osobního a profesního růstu
- služební automobil i k soukromému užívání
- mobilní telefon
- notebook
- motivující finanční ohodnocení (fixní plat 10 000 + provize z prodeje) a firemní benefity
- nástup možný ihned

Informace o náboru

V případě zájmu nebo podrobnější info zašlete váš životopis na uvedený email, a nebo kontaktujte na níže uvedené telefoní číslo asistentku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe s prodejem služeb výhodou né podmínkou.
- základní znalost práce na PC
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- ŘP sk.B, výhodou ( ne podmínkou )
- ochota se průběžně vzdělávat a učit se novým věcem
- odolnost vůči stresu
- zodpovědný přístup k práci
- cílevědomost a vysoké pracovní nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká moderní společnost zabývající se obchodem.
Vybraným kandidátům nabízíme dlouhodobou spolupráci, fixní mzdu a nadprůměrný výdělek již při nástupu a odstartování profesní kariéry.
Jsme společnost která se nezabývá d2d prodejem nýbrž se stará o svou klientelu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1687149  Datum zveřejnění: 13.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15000 - 30000 Kč/měsíc