Všeobecná sestra bez osvědčení - chirurgické oddělení

Rokycanská nemocnice, a.s. (MPSV)

Místo práce
Voldušská 750, 337 01 Rokycany, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-16
Mzdové podmínky (brutto)
19500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry bez osvědčení (32212)

Pracoviště a kontakty

Firma:Rokycanská nemocnice, a.s., IČ 26360900
Pracoviště:Rokycanská nemocnice, a.s./ Chirurgické oddělení, Voldušská 750, Nové Město, 337 01 Rokycany 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-16
Mzdové rozpětí:od 19500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Rokycany, Voldušská č.p. 750 - chirurgické oddělení
Požadujeme: obory vzdělání - střední zdravotní škola - obor všeobecná sestra, vyšší zdravotní škola - obor všeobecná sestra. Uchazeči musí splňovat požadavky zákona č. 96/2004 v platném znění. Dále musí mít uchazeči očkování proti hepatitidě typu B. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů.
Nabízíme: platové ohodnocení od 19.500,- Kč/měs.
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: p. Krupičková, vrchní sestra chirurgického oddělení, tel.: 371 762 302, e-mail: [email protected],

Poslední změna:2017-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rokycany

číslo volného místa: 12676520758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Jiné