Fotograf, provozní fotoateliéru

Roman Bradáč - Foto-studio TABITA

Foto-studio TABITA, Jihlavská brána 10, 67401 Třebíč, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmínky (brutto)
Odpovídající platové podmínky při samostatné pracovní činnosti

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

fotografické služby, tisk fotografií, prodej doplňkového sortimentu (alba,rámečky aj.), také práci provozního charakteru jako je: objednávání materiálu a zboží, vyřizování oprav vybavení, shromažďování účetních podkladů pro účetní, úklid prostor, aj. související činnosti s vedením foto studia.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízím:
- Odpovídající platové podmínky při samostatné pracovní činnosti
- Možnost ubytování – pronájem bytu
- Zaškolení v provozu na dobu nezbytně nutnou (v řádech měsíce či měsíců)
- Významnou zkušenost s vedením (skoro) svého foto-studia!

Informace o náboru

Hledám poctivého, pracovitého fotografa(ku) - osobu, se samostatnými organizačními schopnostmi, která bude schopna vést zodpovědně a samostatně foto studio. Min. vyučen v oboru Fotograf - NUTNOST!!!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Fotograf, Fotografka

Ostatní znalosti

Adobe Photoshop - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky jsou:
- Pracovitost
- Poctivost
- Znalost v oboru fotografie NUTNÉ!!!
- Organizační schopnosti
- Samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

fotografické služby
ID: 2989534  Datum zveřejnění: 28.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Odpovídající platové podmínky při samostatné pracovní činnosti