Obchodník/ce pro prodej služeb prosotorové polymerové dezinfekce

Ronus Agency s.r.o. (MPSV)

Místo práce
28. října 2663, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ronus Agency s.r.o., IČ 01421123
Pracoviště:Ronus agency s.r.o., 28. října 150, 70200 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 12000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Celá ČR

V případě zájmu se dostavte osobně na adresu 28. října 150, Ostrava - Mariánské Hory Po-Pá od 9.00 do 13.00 hod. nebo pište na e-mail.
Volat můžete Po-Pá od 9.00 do 13.00 hod. na tel.

Co vás čeká:
Vyhledávání nových obchodních příležitostí na českém i zahraničním trhu. Pravidelná komunikace a schůzky se stálými zákazníky, zjišťování jejich potřeb a aktivní nabízení produktů.
Vytváření nabídek na míru ve spolupráci s výrobní divizí. Aktivní a samostatné řešení problémů vzniklých z obchodní spolupráce. Tvorba cenových nabídek. Příprava a vyjednávání smluvních podmínek.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
SŠ/VŠ v chemickém nebo přírodovědeckém oboru velkou výhodou. Zkušenosti s vyjednáváním a komunikací se zákazníky. Strategické uvažování a schopnost dotahovat věci do úspěšného konce. Aktivní přístup, samostatnost a ochota cestovat. Řidičský průkaz sk. B. Znalost MS Office - Excel.

Co vám můžeme nabídnout:
Zajímavou a pestrou pracovní činnost spojenou s cestováním. Smlouvu na dobu neurčitou. Flexibilní pracovní dobu. Fixní plat a provizi podle uskutečněných obchodů. Zázemí stabilní české společnosti, telefon. Možnost kariérního postupu.

Poslední změna:2016-07-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11124260798

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou