Administrativní pracovník/-ce - dpp/dpč

ROSNIČKA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
79, 509 01 Nová Paka, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-03
Mzdové podmínky (brutto)
90 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:ROSNIČKA s.r.o., IČ 25948881
Pracoviště:Podlevín 79, 509 01 Nová Paka

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-03
Mzdové rozpětí:od 90 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE - DPP/DPČ - pracoviště Nová Paka.
V případě zájmu volejte do 16:00 hod na tel.: 777112523 Ing. Hujerová.
Požadujeme SŠ vzdělání ekonomického směru (obchodní akademie výhodou), velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem, velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, Fire fox), znalost účetního programu POHODA podmínkou.
Nabízíme získání praxe přímo u daňového poradce, vhodné i pro rodiče s malými dětmi, lze jakkoli dohodnout pracovní dobu dle potřeb, zkrácený úvazek cca 2-3 hod/den. Částka na hodinu závislá od znalostí a samostatnosti - od 90 Kč. Vhodné i pro absolventy.

Poslední změna:2017-05-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11443300782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou