Oblastní manažer

ROSSMANN,spol.s r.o.

Místo práce
Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
01.03.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodného kandidáta na obsazení pozice OBLASTNÍ MANAŽER(-KA) pro oblasti Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Vysočina a Jihomoravský kraj.

Oblastní manažer usiluje o dosažení prodejních cílů na prodejnách v daném regionu v souladu s firemními plány. Komunikuje se všemi odděleními napříč společností – lidské zdroje, nákup, marketing, logistika, sklad, zákaznický servis, finance a IT. Vede personál prodejen, zodpovídá za plnění úkolů.

Odpovědnost:
• Odpovídá za kompletní chod prodejen ve svěřeném regionu
• Řídí a motivuje týmy prodejen k dosažení vytyčených cílů a zajištění spokojenosti zákazníků
• Aktivně se podílí na plánování a stanovení cílů provozu
• Odborně vede vedoucí prodejen a podporuje je ve vedení týmů
• Je zodpovědný za zaškolení personálu prodejen
• Osobním příkladem prosazuje uvedení firemní filozofie v praxi
• Zodpovídá za zajištění ekonomické výkonnosti prodejen ve svěřeném regionu
• Kontroluje plnění firemních směrnic a předpisů, aktivně vyžaduje jejich dodržování

Požadujeme:
• Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
• Komunikační a organizační schopnosti
• Časovou a místní flexibilitu
• Spolehlivost, pečlivost, pracovitost a velmi dobré vystupování
• Asertivitu
• Motivaci získávat nové informace a zkušenosti
• Aktivní přístup k plnění svěřených úkolů s orientací na dosažení cíle
• Uživatelskou znalost práce na PC (Excel, Word, PWP,…)
• Zkušenost s prací v maloobchodě (nejlépe drogerii) na vedoucí pozici min. 2 roky
• Znalost AJ nebo NJ výhodou
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
• Možnost osobního i profesního růstu
• Mzda odpovídající dané pozici
• Firemní benefity a bonusy
• Pravidelná školení
• Služební automobil i k soukromým účelům
• Mobilní telefon a notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

K zaslanému CV připojte motivační dopis, ve kterém uveďte také své odpovědi na otázky:

1. Proč byste chtěl/a pracovat pro společnost ROSSMANN?
2. Jaké máte zkušenosti s vedením/řízením lidí?
3. Co je podle Vás nejtěžší na práci manažera?

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ROSSMANN, spol. s.r.o. představuje dominantní síť prodejen drogerie-parfumerie. Na českém trhu působí od května 1994, kdy byla otevřena první prodejna v Českých Budějovicích. Poté následovaly další pobočky na území celé republiky. V současné době společnost provozuje více jak 120 prodejen v celé ČR. Prodejny ROSSMANN s drogistickým zbožím v České republice, vykazují stejně vysoký standard po všech stránkách jako prodejny v Německu, Polsku, Maďarsku, Turecku i Albánii. Cenově jsou však výhodnější než mnozí konkurenti. To jsou zřejmě hlavní důvody velkého úspěchu, kterého prodejny ROSSMANN v České republice dosahují.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1995152  Datum zveřejnění: 28.1.2015