Samoseřizovací obsluha cnc stroje

ROUČKA ARMATURY, a.s. (MPSV)

Místo práce
Hybešova 1291, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-21
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (72237)

Pracoviště a kontakty

Firma:ROUČKA ARMATURY, a.s., IČ 26913429
Pracoviště:Hybešova 1291/14, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-21
Mzdové rozpětí:od 120 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost ROUČKA ARMATURY a.s. se sídlem v Olomouci přijme obsluhu CNC stroje.

Náplň práce:
- malosériové obrábění strojních součástí středních velikostí na CNC stroji
- obsluha stroje, měření vyrobené součástí dle výkresové dokumentace a následné korekce
- úprava nastavení stroje pro dosažení optimálního výkonu
- příprava, kontrola nářadí a nástrojů, preventivní údržba stroje
- identifikace strojních a systémových chyb, přijímání nápravných opatření

Požadavky:
- vyučen v oboru
- praxe na CNC strojích minimálně 3 roky
- základní znalost programování CNC strojů (schopnost orientovat se v programu)
- technické myšlení a prostorová představivost
- správné zacházení s měřidly
- orientace v technickém kreslení
- manuální zručnost
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost
Nabízíme: stabilní a perspektivní zaměstnání, výkonnostní prémie, stravenky. Nástup možný ihned.
Životopis zasílejte POUZE na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11215470771

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou