Architekt stavební

ROVAX, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Fryčajova 18, 614 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-27
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební architekti (21610)

Pracoviště a kontakty

Firma:ROVAX, spol. s r.o., IČ 60733900
Pracoviště:ROVAX, spol. s r.o. [2], Fryčajova 18/37, 61400 Brno 14

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-27
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do zavedené rodinné stavební firmy hledáme stavebního architekta, který do našeho zkušeného projekčního týmu přinese novou ispiraci pro návrhy moderních rodinných domků.

Náplň práce:
- architektonické studie rodinných domů
- projektování v programu ARCHICAD, ARTLANTIS
- komunikace s klienty od první poptávky po zhotovení architektonické studie
- cenotvorba podle technicko-hospodářských ukazatelů
- tvorba katalogových listů rodinných domů
- spolupráce při tvorbě firemní identity

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v oboru architektury
- znalost software ARCHICAD
- znalost KROS plus výhodou
- kreativní přístup
- loajalitu a flexibilitu
- schopnost samostatné práce

Nabízíme:
- dlouhodobou práci v pracovním poměru na plný úvazek
- kolektiv odborníků zavedené stavební firmy
- platové ohodnocení 20 - 25 tis. Kč/měs

Zájemci:
zasílejte strukturovaný životopis příp. doplněný o ukázky své práce na emailovou adresu [email protected] do 20.2.2017

Poslední změna:2017-02-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12112860742

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně