Masér/ka - brigádně

ROYAL GOLF a.s. (MPSV)

Místo práce
5, 364 64 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Maséři (51423)

Pracoviště a kontakty

Firma:ROYAL GOLF a.s., IČ 26423111
Pracoviště:ROYAL GOLF a.s. - 002, Cihelny 5, Karlovy Vary, 364 64 Bečov nad Teplou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: [email protected]
Přijmeme šikovného pracovníka/pracovnici na pozici masér.
Požadujeme: jazykové znalosti AJ/NJ nebo AJ/RJ komunikativně. Klasické masáže celková a částečná, plosky nohou, manuální lymfodrenáž, aroma masáž, baňková masáž.
Zaměstnanecké výhody: Zaměstnanecká strava, bezplatný vstup do wellness.

Poslední změna:2017-05-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 12244670744

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity