Konzultant/ka o2 prodejny

ROYAL MOBIL s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Fortny 49, 746 01 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-03-20
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií (24340)

Pracoviště a kontakty

Firma:ROYAL MOBIL s.r.o., IČ 29386021
Pracoviště:ROYAL MOBIL s.r.o. - OC Breda&Weinstein, U Fortny 49/10, Město, 746 01 Opava 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-03-20
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ, orientace v mobilních aplikacích, schopnost dobře mluvit s lidmi, časová flexibilita, praxe výhodou, náplň práce: nový způsob prodeje produktů a služeb na prodejně, být inspirací pro zákazníky a ukázat jim nabídku produktů a služeb,pomáhat s vyřešením jejich požadavků a potřeb, drobná administrativa, nabízíme: dynamická práce pro největší telekomunikační společnost v ČR, pozitivní tým fajn kolegů, motivující mzdové ohodnocení (fixní+variabilní částka, dle výkonu), cool výhody (mobil, se kterým zaujmeš, O2 TV a internet za korunu), mzda od 15 000-20 000 Kč, dvousměnný provoz, plný úvazek, nástup ihned, KO: Pišťáková Jiřina, e-mail: [email protected]. Nahlášeno 19.3.2015.

Poslední změna:2015-03-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 8626120761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou