Projektový/á manažer/ka

RPSC ideas s.r.o. (MPSV)

Místo práce
17. listopadu 1126, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:RPSC ideas s.r.o., IČ 28607368
Pracoviště:17. listopadu 1126/43, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: 17. listopadu 1126/43, Olomouc.
Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici projektového manažera / projektové manažerky pro společnost RPSC ideas s.r.o., která poskytuje poradenské a produkční služby pro komunikaci nejširšího zaměření a kompletní servis v oblasti dotací, analýz a odborných studií nebo strategických plánů.
Požadujeme: nadšení a elán pro práci v oblasti dotací; schopnost plánovat a organizovat si práci a čas; předchozí zkušenosti v oblasti fondů EU nebo národních programů vítány (absolventy škol si zaučíme); VŠ vzdělání (bakalářský/magisterský stupeň) - zaměření na regionální rozvoj, evropská studia či ekonomii výhodou; sebeřízení, samostatnou organizaci úkolů a priorit; samostatný a odpovědný přístup, loajalitu.
Oceníme: dobrý obchodní duch; praxi v oboru; znalost informačních nástrojů ESI fondů; zájem o problematiku kohezní politiky; zkušenosti s psaním textů; schopnost starat se o svěřené zakázky.
Nabízíme: prostor pro seberealizaci; odpovídající finanční ohodnocení; dynamický kolektiv; flexibilní přístup; možnost částečného úvazku; práci na inovativních projektech se zahraničním přesahem; Sickdays; Home office.
Místo výkonu práce je Olomouc.
Neváhejte a CV zasílejte POUZE na e-mail [email protected]

Poslední změna:2017-02-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11643090712

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně