Asistent(-ka) obchodního oddělení - aj

RSBP spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Pikartská 1337, 716 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:RSBP spol. s r.o., IČ 45196508
Pracoviště:RSBP spol. s r.o.,, Pikartská 1337/7, 71600 Ostrava 16

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-08-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:RSBP spol. s r.o., Ostrava-Radvanice, firma zabývající se protiexplozní a protipožární ochranou, příjme pracovníka(-ici) na pozici ASISTENT(-KA) OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ - AJ.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- aktivní znalost anglického jazyka (pokročilá)
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- znalost práce na PC (MS Office)
- znalost obchodní korespondence
- dobré komunikativní a organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu

Náplň práce:
- organizační a administrativní podpora obchodního týmu
- evidence a správa dokumentů používaných při obchodní činnosti
- zajištění komunikace se zákazníkem po dobu nepřítomnosti obchodního zástupce
- zadávání dat do IS
- rezervace a objednávání ubytování, letenek
- vedení agendy o činnosti obchodních zástupců

Nabízíme:
- práci na tuzemských i zahraničních projektech
- práci v mladém kolektivu
- možnost dalšího vzdělávání
- zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
- pracoviště v Ostravě

Doba určitá, od nástupu 1 rok, po roce doba neurčitá.

Zájemce(-kyně) prosíme o zaslání životopisu na adresu [email protected]
Do kolonky "Předmět" napište Asistent(-ka) obchodního úseku AJ.

Poslední změna:2015-07-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 8640190708

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou