Dělník(ce) v elektrotechnice

RSF Elektronik spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Forstova 1670, 349 01 Stříbro, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-10
Mzdové podmínky (brutto)
16500 - 23400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení (82121)

Pracoviště a kontakty

Firma:RSF Elektronik spol. s r.o., IČ 27965511
Pracoviště:Forstova 1670, 349 01 Stříbro

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-10
Mzdové rozpětí:od 16500 do 23400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Forstova 1670, 349 01 Stříbro
tato pozice je vhodnější pro ženy
Požadujeme:
- Manuální zručnost, preciznost, dobrý zrak, učenlivost, spolehlivost
- Dodržování technických postupů
- crimpování, letování, vizuální kontrola, příprava
- zkušenost z kabelové výroby výhodou

příjemné pracovní prostředí, práce v sedě, nadstandartní přesčasové příplatky, odměna za docházku, prémie, roční bonus na dovolenou a Vánoce, odměna 5000,- Kč za doporučení nového zaměstnance, ranní směna, nadstandartní přesčasový příspěvek, dotované závodní stravování,vlastní autobusová doprava z Horšovského Týna, Přeštic, Plzně a nově Planá, Bezdružice a Konstantinovy Lázně, příspěvek na dopravu

Poslední změna:2017-03-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tachov

číslo volného místa: 12024040752

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání