Logistik / Dispečer(ka) skladu - Olomouc

RTR - TRANSPORT A LOGISTIKA s.r.o.

Dolní novosadská 337/92, P3 Park, 78301 Olomouc, Olomoucký kraj, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice:
- komunikace s klienty
- zpracování dokladů v pc ve skladovém systému Helios
- přijímání expedičních dokladů a jejich zpracování
- řízení skladových zásob
- komunikace a koordinace skladníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Motivující platové ohodnocení
Stravenky
Přátelský kolektiv
Pracovní prostředí v moderním skladu typu A
Zázemí stabilní prosperující společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Skladování, Logistika

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

RTR je česká soukromá logistická a dopravní společnost. Na trhu již 32 let. Logistická centra v Ústí nad Labem, v Praze a v Olomouci. Hlavní činností je skladování, logistika, mezinárodní a vnitrostátní nákladní doprava a celní služby. RTR má k dispozici 22 000 m2 moderních skladových ploch typu A a vlastní vozový park značky DAF. Porfolio dlouhodobých klientů nám umožňuje další růst a stabilitu na logistickém trhu. Společnost je držitelem certifikátu kvality ISO 9001.
www.rtr.cz

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3025729  Datum zveřejnění: 21.4.2017