Technolog/technoložka gumárenských směsí

RUBENA a. s. (MPSV)

Akademika Bedrny 531, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chemičtí inženýři ve výzkumu a vývoji a specialisté v příbuzných oborech (21451)

Pracoviště a kontakty

Firma:RUBENA a. s., IČ 00012131
Pracoviště:RUBENA a.s., Akademika Bedrny 531/8a, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:TECHNOLOG/TECHNOLOŽKA GUMÁRENSKÝCH SMĚSÍ
- Pracovní poměr, nástup dohodou, jednosměnný provoz.
- Požadavky: vzdělání VŠ, min. SŠ chemická, obor polymery (makromolekulární chemie) výhodou, praxe 1-3 roky v chemickém oboru, znalost práce na PC s důrazem na MS Excel, Word, PowerPoint, aktivní znalost anglického jazyka, znalost dalšího cizího jazyka vítána, základní znalosti technologie gumárenských směsí výhodou. Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování doba neurčitá. Místo výkonu práce Hradec Králové.
- Náplň práce: péče o svěřený sortiment směsí (obsluha svěřeného sortimentu směsí), podpora výroby v oblasti zpracování směsí, úprava a vývoj technologie výroby gumárenských směsí, podpora nákupu surovin pro výrobu směsí, podpora kvality a EMS v oblasti směsí.
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování.
- V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: [email protected] (Ing. Petra Peremská).

Poslední změna:2017-02-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12228810759

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - prezentační software
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Požadované vzdelání:Chemie