Inženýr/-ka kvality

RUBENA a. s. (MPSV)

Akademika Bedrny 531, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech (31165)

Pracoviště a kontakty

Firma:RUBENA a. s., IČ 00012131
Pracoviště:RUBENA a.s., Akademika Bedrny 531/8a, Věkoše, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 28000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:INŽENÝR/-KA KVALITY
- pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou, nástup dle dohody, místo výkonu práce Hradec Králové
- Náplň práce: komunikace se zákazníky, řešení reklamací, účast na oponenturách při zavádění nových výrobků, řešení požadavků na zkoušky výrobků, příprava a účast na auditech atd.
- Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ technického nebo chemického směru, aktivní znalost anglického jazyka, znalost norem ISO, TS, VDA, znalost nástrojů kvality, praxe na obdobné pozici výhodou, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, flexibilita, organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, mobilní telefon, pružná prac. doba
- V případě zájmu životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: [email protected] (pí. Ing. Peremská)

Poslední změna:2017-04-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12544170757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné, znalost norem ISO, TS, VDA
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní