Provozní zámečník

Rudolf Kämpf s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U porcelánky 143, 357 35 Nové Sedlo, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
11500 - 12000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:Rudolf Kämpf s.r.o., IČ 40526941
Pracoviště:U porcelánky 143, Nové Sedlo - Loučky, 357 35 Chodov u Karlových Var 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-10-01
Mzdové rozpětí:od 11500 do 12000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Nové Sedlo, část Loučky, U Porcelánky 143

Požadujeme minimálně 2 roky praxe.
Po zapracování a zkušební době je možné pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, prodloužit a dále prodloužit na dobu neurčitou dle pracovního nasazení.

K základnímu platu je možné získat prémie a další bonusy. Jedním z bonusů je příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní připojištění. Dále nabízíme možnost závodního stravování v naší závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele na oběd.

Způsob hlášení uchazečů:
Telefonicky v době od 6:30 do 14:30hod. na tel.: 352 320 216
Emailem zasílejte své životopisy: [email protected]

Poslední změna:2015-10-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 9622690710

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou