Práca v Nemecku - inštalačne práce na stavbe, nástup ihneď !!!

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nemeckého klienta v oblasti stavebníctva, hľadáme šikovných odborníkov na stavebné práce, montáže striech - rôzne typy, montáž sanity.
Montáž striech rôzneho typu a materiálu / šikmé, ploché, strešná krytina, plech.../
Skúsenosti s rôznymi typmi striech sú výhodou.

- práca je na TPP
- práca je zabezpečená dlhodobo
- výhodné platové podmienky
- zabezpečené ubytovanie
- nástup ihneď

NJ - minimálne stredne pokročilá úroveň

Je možné ísť aj ako partia.

V prípade záujmu nám posielajte CV v SJ a NJ aj s fotkou, aby sme tak urýchlili Váš nástup.

Kontaktná osoba : Silvia Horáčková
mobil : 0918 701 111
e-mail : [email protected]

- možnosť dlhodobého zamestnania
- možnosť nadčasov
- čerpanie dovolenky podľa nemeckého zákonníka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Nemecká spoločnosť zameraná na odborné stavebné práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pracovitosť, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota pracovať aj nadčas, flexibilita a ochota cestovať v rámci celého Nemecka.
Znalosť NJ minimálne na stredne pokročiléj úrovni.

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2069428  Datum zveřejnění: 1.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou