Profl spoločnosti
História
Náš tím
Pobočky
Dočasné zamestnávanie
Sprostredkovanie
Poradenstvo
Služby celej skupiny
Voľné miesta
Záujemci o prácu

Pracovník na oddelení kvality

Runtime BP Slovak, s.r.o.

  • Miesto práce: Devinská Nová Ves, Bratislavský kraj, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 03.10.2016
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame dlhodobú prácu pre šikovných pracovníkov so skúsenosťami v oblasti výroby alebo kvality výroby.
- vykonávanie kontroly kvality výrobkov podľa požiadaviek,
- účasť na vývoji nových projektov v oblasti výroby,
- hodnotenie vývoja kvality a zodpovednosť za zlepšovanie kvality
- vybavovanie zákazníckych reklamácií, analýza príčin a zdrojov vzniku nezhodných produktov a aplikácia nápravných opatrení
- podpora tímu ohľadne všetkých aktivít, spolupráca v rámci zlepšovacích a preventívnych aktivít

Iné výhody

- práca v stabilnej spoločnosti,
- motivačné finančné ohodnotenie,
- možnosť profesijného rastu,
- práca v príjemnom kolektíve

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle v oblasti kontroly kvality výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Flexibilita
- Dochvíľnosť
- Technické myslenie
- Pracovitosť,Zodpovednosť
- Výhodou je technická znalosť a pracovníci, ktorí majú prax v oblasti kontroly kvality.

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME Group je certifikovaná podľa DIN EN ISO 9001:2008.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (agentúra dočasného zamestnávania sprostredkovanie zamestnania za úhradu)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

v prípade Vášho záujmu prosím zašlite Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.9.2016 (zbývá ještě 3 dnů)

Hviezdoslavovo námestie 7
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Múdra Jana
Tel.: 0905880700
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2714776   Datum zveřejnění: 6.9.2016