Profl spoločnosti
História
Náš tím
Pobočky
Dočasné zamestnávanie
Sprostredkovanie
Poradenstvo
Služby celej skupiny
Voľné miesta
Záujemci o prácu

Obchodný manažér pre nadnárodnú spoločnosť

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Malacky
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o klientov v stavebnom sektore
- vyhľadávanie nových klientov
- prezentovanie spoločnosti
- príprava cenovej ponuky, vyjednávanie podmienok spolupráce
- príprava zmluvy o dielo
- pravidelné návštevy, udržiavanie vzťahov s klientom
- účasť na rôznych spoločenských akciách

Iné výhody

Vieš čítať technické výkresy a si technicky zdatný človek? Si obchodník telom aj dušou? Rád by si pracoval v spoločnosti, ktorá vie ľudsky oceniť svojho zamestnanca ? Pohybuješ sa v stavebnom priemysle a chceš sa ďalej rozvíjať? Máš znalosti v odbore požiarnej ochrany? Tak sa stan súčasťou nášho tímu v švédsko-fínskej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu v inováciách v rámci bezpečnostných, protipožiarnych dverí a uzamykacích systémov. Hľadáme práve teba!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť sa zaoberá bezpečnostnými a protipožiarnymi dverami a ich súčasťami.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť
- flexibilia
- obchodné myslenie
- technické výkresy, technické myslenie

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (agentúra dočasného zamestnávania sprostredkovanie zamestnania za úhradu)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Benefitom firmy je tiez:
- automobil
- PC
- telefón

Hviezdoslavovo námestie 7
811 02 Bratislava
ID: 2916837   Datum zveřejnění: 15.6.2017