Vodič MKD

RUŽA TRANSPORT s. r. o.

Miesto práce
Štefana Čulena 1195/9, Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody,ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Možnosť mesačného zárobku až do 2 100 € netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Týždňová práca (víkendy doma), alebo široký výber turnusovej práce (čísla znázorňujú počet týždňov v práci - doma):
2-1
3-1
4-1
5-1
6-1, atď, alebo
4-2
6-2
8-2, atď

Riadenie nákladného vozidla ťahača návesov v krajinách EU, zabezpečenie nakládky a vykládky tovaru, asistencia pri nakládke a vykládke tovaru, zabezpečenie potvrdenia dodacích, nakládkových a cmr listín, komunikácia a riadenie sa podľa pokynov nadriadeného dispečera, udržanie vozidla v dobrom technickom stave.

- možnosť parkovať súkromné vozidlo v stráženom areáli našej spoločnosti
- sídlime v tesnej blízkosti autobusovej a železničnej stanice
- zamestnanci majú možnosť nákupu nápojov, tabakových výrobkov a ostatného sortimentu za veľkoobchodnú cenu
- poskytujeme preddavky pred pracovnou cestou
- zánovný vozový park (Volvo, Mercedes, Scania). Vozidlá sú plne vybavené najmodernejšou technikou, či už sa to týka bezpečnosti, alebo komunikácie s dispečerom. Všetky vozidlá nakupujeme zásadne nové
- možnosť výberu turnusov
- možnosť výberu značky vozidla
- kamarátske jednanie

Pohovor: Každý záujemca o prácu sa po telefonickom dohovore musí dostaviť do sídla našej spoločnosti na ulici Štefana Čulena 1195/9 Malacky a absolvovať vstupný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

prax v jazde kamiónom,
platné doklady o zdravotnej a psychologickej spôsobilosti
kvalifikačná karta vodiča, karta vodiča
zodpovednosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie

Rodinnú firmu RUDOLF RUŽA sme založili v roku 1991. Zaoberá sa maloobchodom a veľkoobchodom s nápojmi, tabakovými výrobkami a pochutinami. V roku 2004 sa začala firma zaoberať aj medzinárodnou kamiónovou prepravou a v roku 2008 sme založili dcérsku spoločnosť RUŽA TRANSPORT s.r.o., ktorá sa zaoberá výhradne kamiónovou prepravou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

RUŽATRANSPORT s.r.o.
Štefana Čulena 1195/9
90101 Malacky

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2027945   Datum zveřejnění: 18.11.2016