Technik elektro pro servis

Rychetsky & Partners s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Servis a montáže HVAC a VZT techniky vlastní výroby, včetně klimatizačních jednotek pro vlakové aplikace v rámci všech trhů dodávek s možností práce v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zajímavou práci na projektech dodávek TZB a mobilních klimatizačních zařízení (klimatizace pro drážní aplikace)
• Fixní plat s bonusovou složkou na bázi měsíčních výsledků
• Nestereotypní práce (každá zakázka je řešena na základě požadavků zákazníka)
• Malý a přátelský kolektiv
• Zaměstnanecké bonusy (penzijní připojištění, závodní stravování, a.j.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobní společnost dodávající technologie pro chladicí okruhy v těžkém průmyslu, energetice, strojírenství i jaderné energetice,.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání nebo vyučení v elektro oboru
• Vyhláška 50, par. 6 a vyšší
• Alespoň 3 roky praxe v oboru, v oblasti MaR výhodou
• Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
• Jazykové znalosti výhodou, nejsou podmínkou (možnost práce na zahraničních zakázkách)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura zajišťující komplexní personálně manažerské poradenství. Zákazníkům poskytujeme kvalifikované poradenství z oblasti náboru, outplacementu, kariérového poradenství, interim managementu, HR outsourcingu a pracovně-právní problematiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2617289  Datum zveřejnění: 21.6.2016