Obchodní manažerka / manažer

Rychetsky & Partners s.r.o.

Místo práce
Okres Zlín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Dohlížení na realizaci jednotlivých zakázek a péče o stávající zákazníky
• Prodej SW řešení, projektů a služeb v oblasti IT
• Standardní obchodní činnosti (připravování nabídek, smluv a prezentací)
• Podílení se na tvorbě PR a marketingových materiálů společnosti
• Práce s nejmodernějšími technologiemi
• Podílení se na unikátních, významných a prestižních projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí stabilní společnosti se sídlem v okrese Zlín
• Zajímavé platové ohodnocení (systém odměňování a bonusů)
• Pružná pracovní doba
• Profesní a jazykové kurzy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Vývoj systému a softwaru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Iniciativu, organizační schopnosti a orientaci na výsledek
• Komunikační a prezentační schopnosti
• Dobrý písemný projev
• Orientaci v oblasti informačních technologií
• Schopnost komunikace v anglickém jazyce
• Schopnost aktivní práce se standardním kancelářským SW (MS Office apod.)
• Schopnost koordinace dodávaných zakázek a projektů
• Řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura zajišťující komplexní personálně manažerské poradenství. Zákazníkům poskytujeme kvalifikované poradenství z oblasti náboru, outplacementu, kariérového poradenství, interim managementu, HR outsourcingu a pracovně-právní problematiky.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2779780  Datum zveřejnění: 24.10.2016