Kuchař - Kuchařka

Rychtářka Janov s.r.o.

Hotel ARNIKA, Janov nad Nisou 1539 - Hrabětice, 46811, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Okres Benešov, Okres Kolín, Okres Mladá Boleslav, Okres Hradec Králové, Okres Trutnov, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Plzeň - jih, Okres Rokycany, Okres Ústí nad Labem, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
25.05.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v krásném hotelu v srdci Jizerských hor , nadstandartní vybavení kuchyně. Hotel prošel nákladnou rekonstrukcí a splňuje nároky i náročnější klientely. Možnost profesního růstu. Dále nabízíme bydlení pro naše pracovníky.
Česká kuchyně, samostatnost , loajalita a chuť pracovat v dobrém kolektivu .

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity pro zaměstnance , odměny , strava a ubytování. Nadstandartní ohodnocení dle pracovních výsledků. Zabezpečeno bydlení, ubytování pro naše zaměstnance .

Informace o náboru

Životopis včetně kontaktů zájemce, zašlete na email .
[email protected]
tel: 00420777 590 180

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

kuchař -ka

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme samostatnost, komunikativnost, znalost oboru a chuť pracovat v dobrém kolektivu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost působí v oboru gastronomie , ubytování a služeb .
ID: 3043060  Datum zveřejnění: 4.5.2017