Specialista kvality

RYČL CONSULTING GmbH

Místo práce
Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vstupní kontrola zboží a protokolování
• Mezinárodní dodavatelské reklamace
• Opatření k zabezpečení jakosti přes celý další zpracovatelský proces až k expedici výrobků
• Účast na projektech
• Péče o dokumentaci kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zajímavý a zodpovědný úkol
• Příjemnou firemní kulturu ve vysoce moderním pracovním prostředí
• Stabilitu mezinárodně etablované společnosti
• Perspektivu pro osobní a odborný růst včetně zapracování v Německu
• Odpovídající platové ohodnocení, bonusy a benefity

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Renomovaná, silně expandující textilní společnost s více než 100-letou tradicí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technické / ekonomické - textilní znalosti výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Snadná orientace v technických a procesních otázkách
• Solidní analytické a organizační schopnosti
• Energická a komunikativní osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poradenství v oblasti lidských zdrojů a strategie.

Počet zaměstnanců

1 zaměstnanec
ID: 2022371  Datum zveřejnění: 5.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle dohody