Účetní

RYČL CONSULTING GmbH

Místo práce
Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Celková odpovědnost pro finanční a mzdové účetnictví, platební styk i řízení pohledávek
• Úzká spolupráce s managementem společnosti jakož i controllingem německé mateřské firmy
• Příprava daňových podkladů, účetních uzávěrek a bilancí
• Podpora finančního plánování a reportingu
• Všeobecná finanční administrativa

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Textilní, oděvní, kožedělná výroba

Renomovaná, silně expandující textilní společnost s více než 100-letou tradicí.

Nabízíme:
• Zajímavý a zodpovědný úkol
• Příjemnou firemní kulturu ve vysoce moderním pracovním prostředí
• Stabilitu mezinárodně etablované společnosti
• Perspektivu pro osobní a odborný růst včetně zapracování v Německu
• Odpovídající platové ohodnocení, bonusy a benefity

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Víceletá, odpovídající praxe v logistické anebo výrobní společnosti
• Důkladná znalost podvojného účetnictví
• Relevantní uživatelské zkušenosti s běžným účetním programem (Navision, SAP)
• Velmi dobrá němčina slovem i písmem, angličtina výhodou
• Strukturovaný pracovní přístup, spolehlivost a orientace na výsledek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poradenství v oblasti lidských zdrojů a strategie.

Počet zaměstnanců

1 zaměstnanec
ID: 2025751  Datum zveřejnění: 24.2.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle dohody