Zámečníco kolejových vozidel, svářeč

RYKO a.s. (MPSV)

O. Wichterleho 810, 278 01 Kralupy nad Vltavou, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-11
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:RYKO a.s., IČ 25418572, http://www.ryko.cz
Pracoviště:RYKO a.s. - Kralupy nad Vltavou, O. Wichterleho 810, 27801 Kralupy nad Vltavou 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-11
Mzdové rozpětí:od 23000 do 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:- zámečnické (svářečské) práce při opravě jendotlivých komponentů nákladních železničních kolejových vozidel
Požadujeme: vyučení v oboru nebo v oboru příbuzném, manuální zručnost, v případě svářeče nutná praxe - sváření (CO2, elektroda), vhodná pracovní zkušenost v oboru, pečlivost, přesnost, zodpovědnost
Nabízíme: příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, firemní stravování
Místo výkonu práce: O.Wichterleho 810, 278 01 Kralupy nad Vltavou
Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem
- zasláním životopisu dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a k jejich uchování v personální databízi, za účelem navázání smluvní spolupráce s Vaší osobou. Tento souhlas platí až do odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v životopise jsou pravdivé a přesné.
POTVRZENÍ O PŘIJETÍ ŽIVOTOPISU OBDRŽÍ POUZE TI, KTEŘÍ BUDOU DÁLE POKRAČOVAT VE VÝBĚROVÉM ŘÍZENÍ

Poslední změna:2017-05-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mělník

číslo volného místa: 12666440712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou