Osobní asistent ve službě podpora samostatného bydlení

Rytmus - od klienta k občanovi, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Jednoty 1931, 356 01 Sokolov, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce (26359)

Pracoviště a kontakty

Firma:Rytmus - od klienta k občanovi, o.p.s., IČ 61383783
Pracoviště:Rytmus - od klienta k občanovi, o.p.s. - 001, Jednoty 1931, 356 01 Sokolov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dělené směny
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 100 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ZKRÁCENÝ PRACOVNÍ ÚVAZEK - počet hodin 15-30/týdně, DPP

Způsob kontakru uchazeče:
- nabídky zasílejte e-mailem společně s životopisem a motivačním dopisem do 16.12.2016.
- [email protected], 737 249 597

Hledáme nového kolegu na pozici osobního asistenta ve službě Podpora samostatného bydlení lidem se zdravotním postižením, kteří v rámci transformace odešli z ústavní péče.

Náplní práce:
- je realizace podpory lidem ve vlastních/pronajatých bytech, individuální práce s nimi, aktivity vedoucí k zapojení do života v místě bydliště.

Nabízíme:
- zajímavou a tvůrčí práci s lidmi se zdravotním znevýhodněním a jiným znevýhodněním
(kteří potřebují podpořit s chodem domácnosti, s nabídkou volnočasových aktivit,
doprovodem k lékaři, pomoc při jednání na úřadech atp..).

Nástup od 2.1.2017.

Požadujeme:
- práce na PC
- komunikační a organizační schopnosti
- trpělivost
- kreativitu
- flexibilitu, chuť učit se novým věcem
- vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. - SŠ + Kurz pro pracovníky v sociálních službách
- zkušenost s podporou lidí se znevýhodněním výhodou

Získáte:
- práci v přímé asistenci ve službě Podpora samostatného bydlení
- zajímavou zkušenost
- metodické vedení zkušenými pracovníky a sdílení zkušeností s ostatními asistenty
- mzdové ohodnocení:

Místo výkonu práce: Březová u Sokolova

Pracovní doba: dle domluvy

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 11769330780

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou