Case manažer - koordinátor podpory

Rytmus - od klienta k občanovi, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Jednoty 1931, 356 01 Sokolov, Okres Sokolov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce (26359)

Pracoviště a kontakty

Firma:Rytmus - od klienta k občanovi, o.p.s., IČ 61383783
Pracoviště:Rytmus - od klienta k občanovi, o.p.s. - 001, Jednoty 1931, 356 01 Sokolov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Způsob kontakru uchazeče:
- e-mailem: [email protected],

Kontaktní osoba: Šárka Paříková

Hledáme nové kolegy na pozici Case manager - koordinátor podpory lidem se zdravotním postižením.

Náplní práce:
- je plánování a realizace podpory lidem ve vlastních/pronajatých bytech, individuální práce
s nimi, aktivity vedoucí k zapojení do života v místě bydliště, koordinace asistentské podpory.

Nabízíme:
- podporu zkušeného týmu
- dobré pracovní zázemí
- metodické vedení, vzdělávání
- zajímavou a různorodou práci
- mzdu 19 000,-- Kč

Požadujeme:
- dobré komunikační a organizační schopnosti, zkušenost s vedením lidí, trpělivost a kreativitu,
schopnost pracovat v týmu a zároveň samostatnost, ochotu pracovat v terénu.
- zkušenost s podporou lidí s postižením a odolnost vůči stresu je výhodou.

Pracovní doba: 08:00-16:30 hodin

Místo výkonu práce: Sokolov, Jednoty 1931

Poslední změna:2016-12-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Sokolov

číslo volného místa: 11826820740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou