Terénní pracovník - pracovní asistent

Rytmus Střední Čechy, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Masarykova 598, 284 01 Kutná Hora, Okres Kutná Hora
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Rytmus Střední Čechy, o.p.s., IČ 27903508
Pracoviště:Rytmus Střední Čechy, o.p.s. P, Masarykova 598, Hlouška, 284 01 Kutná Hora 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 120 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pozice:
Úkolem bude poskytovat přímou podporu osobám se zdravotním postižením při tréninku dovedností nezbytných pro hledání a nalezení pracovního uplatnění v běžném prostředí a jejich podpora při zapracování formou asistencí přímo na pracovišti.
Požadavky:
- orientace v problematice OZP
- časová flexibilita - pružná pracovní doba
- zodpovědný přístup k práci
- empatická osobnost
- osobnost tolerující odlišnost a různorodost
- schopnost samostatného myšlení
- odolnost vůči mentální zátěži
- trpělivost
- chota učit se novým věcem
- práce na PC (MS Office, Internet), administrativní schopnosti
- Výhodou odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách - (§ 116), možný souběh s dokončovaným studijním oborem
- výhodou řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- zajímavou, různorodou a samostatnou práci v rozvíjející se organizaci
- zaškolení, metodické vedení, supervizi, intervizi a další rozvoj
- vstřícné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
- flexibilní pracovní dobu
- vhodné pro vedlejší pracovní poměr/ praxe pro studující
Svůj profesní životopis zašlete e-mailem, prosím, do 31.12.2016.

Poslední změna:2016-12-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora

číslo volného místa: 11830310703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou