Technolog - programátor

S. n. o. p. cz a.s. (MPSV)

Místo práce
Stanislava Maliny 452, 397 01 Písek, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici technologové, normovači (31153)

Pracoviště a kontakty

Firma:s. n. o. p. cz a.s., IČ 63998203
Pracoviště:Stanislava Maliny 452, Pražské Předměstí, 397 01 Písek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:NÁPLŇ PRÁCE:
Vytváření/modifikace programů PLC automatů
Analýza závady a návrh způsobu její řešení (mechanické a hydraulické části stroje, SW - PC i PLC, včetně HW stroje i řídicího systému)
Odpovídá za zálohu software stroje
Přejímky pracovišť u dodavatelů - ČR i zahraničí
Technická asistence při zavádění nových strojů do výroby
Komunikace s dodavateli náhradních dílů, objednání a řízení servisního zásahu
Spolupracuje s údržbou strojů a nástrojů, za účelem zlepšení fungování celého zařízení
Odpovídá za úpravu mechaniky a elektroniky za účelem zlepšení fungování celého zařízení

POŽADUJEME :
SŠ vzdělání - strojní/elektro
Znalost z oblasti automatizace, robotizace a elektrotechniky - pneumatika, hydraulika, mechanika čtení výkresové dokumentace a elektrických schémat
Programování - Siemens step 7, step 5, WinCC
Komunikativní znalost anglického jazyka (+ FR výhodou)
Vyhláška 50/78 Sb. min §6
Dobrá znalost MS Office, ŘP skupiny B, časová flexibilita

NABÍZÍME:
Zaměstnání ve stabilní společnosti s neustálým růstem - 20 let v ČR
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Profesní a mzdový růst, možnost externích školení
5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
13. mzda - 15 000Kč ročně
Odměna za podíl na HV až 1 600Kč měsíčně
Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 4 000Kč ročně
Stravování přímo v závodě (18-24Kč menu)

Pracovní doba pružná; nástupní mzda 30 000 - 50 000Kč
TERMÍN NÁSTUPU : červen 2017

Poslední změna:2017-01-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 12020510728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou