Brigádník v prefa výrobě

S.O.K. stavební, s.r.o. (MPSV)

Hrotovická-Průmyslová Zóna 162, 674 01 Střítež, Okres Třebíč
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-09
Mzdové podmínky (brutto)
75 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby (71195)

Pracoviště a kontakty

Firma:S.O.K. stavební, s.r.o., IČ 25548484, http://www.sok.cz/
Pracoviště:Hrotovická-Průmyslová Zóna 162, Střítež, 674 01 Třebíč 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-05-09
Mzdové rozpětí:od 75 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Máte doma, nebo ve svém okolí šikovného učně/studenta, který by si chtěl přes prázdniny i jindy přivydělat? V období letních dovolených, tedy na červen až září, budeme potřebovat pracovité kluky do provozu Prefa výroby.

Zájemce o brigádu bude potřebovat:
• mít věk více než 16 let (lze i 15 let ale musí být ukončena povinná školení docházka)
• být pracovitý, samostatný a pečlivý
• dobrý zdravotní stav a šikovné ruce
• ochotu a zájem pracovat

Pracovní náplní bude:
• příprava bednění, vázání armatur
• betonářské práce
• odbedňování a čistící práce
• expedice hotových výrobků
• pomocné práce v Prefa výrobě
• zaškolení na konkrétní činnosti je samozřejmostí

Za kvalitně odvedenou práci nabízíme:
• finanční ohodnocení = 75 Kč na hodinu
• typ smluvního vztahu = dohoda o provedení práce
• moderní prostředí, fajn kolektiv a férové jednání

Poslední změna:2017-05-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Třebíč

číslo volného místa: 12621020753

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání