IT Projektový manažér

S&T Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S&T Slovakia hľadá nového kolegu na pozíciu Projektového manažéra infraštruktúrnych projektov pre zákazníka Jaguár Landrover v Nitre, kontrakt na 12 mesiacov. Hlavnou náplňou práce bude:

- Preveruje návrhy a plány IT projektov v súvislosti so stanovením príslušných časových limitov a harmonogramov, realizačných postupov, personálnych požiadaviek a prídelov potrebných zdrojov v jednotlivých fázach projektu.
- Zostavuje plán prác a zabezpečuje personálne zloženie pre jednotlivé fázy projektu, prípadne odporúča vhodných subdodávateľov.
- Riadi a kontroluje realizačný tím, spolupracuje s konzultantmi, ostatnými projektovými manažérmi, pre-sales špecialistami a manažérmi.
- Zodpovedá za odbornú úroveň riešení jednotlivých fáz projektov.
- Spravuje rozpočet projektu, zodpovedá za výkazníctvo projektu, pripravuje forecast za všetkých pridelených zákazníkov a projekty - odhaduje práce, utilizáciu a výšku fakturácie.
- Dbá na dodržiavanie príslušnej projektovej metodológie, vedie projektovú dokumentáciu a protokoly so stretnutí za jednotlivé projekty, archivuje ich.

- Možnosť rozšíriť si skúsenosti v oblasti riadenia stredne veľkých a veľkých projektov so strategickým dosahom.
- Práca v medzinárodnej spoločnosti.

V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite nám prosím váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

8

- Skúsenosti s riadením ICT projektov väčšieho rozsahu - oblasť auto motíve výhodou, v CV prosíme uviesť konkrétne projekty
- Znalosť metodiky riadenia projektov (ITIL)
- PMP/PRINCE2 výhodou
- Výborné organizačné zručnosti a časový manažment
- Príjemné a reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť
- Ochota cestovať

S&T Slovakia is an affiliate of multinational company S&T AG (www.snt.at), headquartered in Linz, which has a presence in 20 countries. S&T Slovakia focuses primarily on the areas of IT and business consulting, implementation and support of SAP solutions and deployment tools for Business Intelligence. The company provides all kinds of services from procurement to the planning and realization of complex network, storage and security solutions, and solutions for virtual data center operations, as well as services in the field of Cloud Computing. More information: www.snt.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

S&T Slovakia s.r.o.
Mlynské nivy 71
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dagmar Birošová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2428981   Datum zveřejnění: 14.7.2017