Account manager

SABANERO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:SABANERO s.r.o., IČ 29441986
Pracoviště:PLZEŇ

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 45000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Mediální agentura SABANERO, vyhlašuje výběrové řízení na nového kolegu či kolegyni.

Popis pozice:
• Realizace marketingových aktivit klientů
• Spolupráce na tvorbě marketingového plánu
• Komunikace s jednateli a obchodními řediteli partnerů
• Komunikace s klienty, podpora akcí, novinek – distribuce informací
• Podpora prodeje – komunikace s pobočkami
• Shromažďování, třídění a distribuce marketingových informací
• Spolupráce na projektech na budování sítě poboček

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• Praxe v oboru (výhodou)
• Počítačová způsobilost MS Office – zejména Word, Excel, PowerPoint
• Samostatnost, týmovost, kreativita, komunikativnost, zodpovědnost, proaktivní přístup,
odolnost vůči stresové zátěži, organizace práce

Nabízíme:
• Možnost rozvoje ve společnosti
• Práci na hlavní pracovní poměr
• Odpovědnou a samostatnou práci
• Přátelský a dynamický kolektiv

Pokud Vás naše nabídka oslovila a chcete se realizovat v této oblasti, pošlete svůj životopis na email: [email protected].

Více informací o nás najdete na našich stránkách www.sabanero.cz nebo ukázky naší práce - YouTube kanál: Sabanero agentura.

Poslední změna:2016-09-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11471370739

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou