Account manager/ka

SABANERO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
28. října 207, 1 2 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (3322)

Pracoviště a kontakty

Firma:SABANERO s.r.o., IČ 29441986
Pracoviště:SABANERO s.r.o..;, 28. října 207/49, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 22000 do 60000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Mediální agentura hledá nového kolegu/yni na pozici Account manager.

Náplń práce:
- starost o portfolio firem a získávání nových zákazníků
- prezentace společnosti a produktů klientovi
- tlumočení požadavků zákazníka projektovým a jiným realizačním týmům
- administrace (smlouvy, objednávky, fakturace, urgence úhrad)
- zajištění potřebných podkladů pro reklamní kampaň

Požadujeme:
- komunikativnost jak naživo, tak i přes telefon
- organizační schopností
- zodpovědnost a občas také odolnost vůči stresu
- dobré vystupování a reprezentativní vystupování

Nabízíme:
- práci na HPP
- odpovídající ohodnocení
- navíc odměny dle dosažených výsledků
- možnost dalšího vzdělávání
- kancelář v centru Ostravy
- moderní prostředí
- 4 týdny dovolené

Pokud splňujete většinu našich požadavku a myslíte si, že by jste byl/a schopnou
posilou našeho kolektivu, neváhejte nám zaslat své CV na e-mail: [email protected]!

Poslední změna:2016-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9974110749

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou