Kodér/ka

SABANERO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
28. října 207, 1 2 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři webu a multimédií (25130)

Pracoviště a kontakty

Firma:SABANERO s.r.o., IČ 29441986
Pracoviště:SABANERO s.r.o..;, 28. října 207/49, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 25000 do 45000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Umíš HTML a CSS? To nám stačí, my vás naučíme zbytek. Tvůrce cloudové aplikace SHOPNERO hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Kodér/ka.
Hledáme člověka, který se nebojí samostatnosti, zodpovědnosti, má rád svou práci a dělá ji s chutí.

Pracovní náplň:
-kódování
-převádět připravenou grafiku do krásného webu, který bude funkční na všech prohlížečích a ve všech zařízeních
-podílet se na posouvání hranic v oblasti vývoje webových prezentací

Požadavky:
-HTML5, CSS3, případně PHP
-ovládat jQuery
-znát základy ovládání Photoshopu a Adobe Illustrator
-nejen grafické cítění, ale i smysl pro humor
-být odpovědný a dobrý parťák do týmu

Nabízíme:
-nadstandardní platové ohodnocení
-odborný růst vedle zkušených kolegů
-vhodné zázemí a plnou podporu při tvůrčí práci
-firemní bonusový systém
-další očekávané, ale i neočekávané benefity

Proč zrovna SABANERO?
-Jsme firma s příjemným kolektivem, který táhne za jeden provaz,
-naše aktivity jasně vyjadřují, jací jsme a jak chceme být vnímáni našimi klienty,
-zaručujeme podporu vaší práce

Poslední změna:2016-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9979130790

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou