Obchodní reprezentant

Sabrix s.r.o.

Místo práce
Praha, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2015
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dokážeš přesvědčit ostatní? Jdeš za svým cílem a neodradí tě první překážka? Rychle se učíš a máš chuť na sobě pracovat? Jestli si na všechny otázky odpověděl/a kladně, hledáme právě Tebe.
Pošli nám životopis a průvodní dopis, ze kterého se dozvíme, proč by si chtěl/a u nás pracovat.
Jsme společnost, která roste a rozvíjí se. Nabízíme špičkové a unikátní produkty v oblasti zdravotní péče. Nebude to vždy lehké, ale jestli máš dostatek elánu, energie a obchodních dovedností, určitě se budeme společně radovat z dosaženého úspěchu.

Co bude Tvým úkolem:
- prezentovat produkty a služby zdravotnickým odborníkům a konečným uživatelům
- rozvíjet dlouhodobé vztahy se stávajícími klienty a získávat nové
- zajistit očekávané prodejní výsledky v určeném regionu
- organizovat odborné semináře, účastnit se sympozií

Zaměstnanecké výhody, benefity

- potřebné zaškolení v oblasti prodeje našich produktů
- služební automobil
- mobilní telefon
- notebook

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomicko/zdravotnické zaměření je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- samostatnost
- zodpovědnost
- empatie
- bydliště v regionu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Sabrix s.r.o. je dovozcem a distributorem specializovaných produktů pro zdravotní péči v oblasti chirurgie, urologie a cévních vstupů od renomovaných výrobců z EU, Švýcarska, Spojeného království a Japonska.

www.sabrix.cz
ID: 1850544  Datum zveřejnění: 30.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou