Operátor/ka výroby

Safa Czech Republic Group s.r.o.

Kněžmost - okr. Mladá Boleslav, Středočeský kraj, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
24.10.2016
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, který je výrobcem plastových nádrží na pohonné hmoty zejména pro automobilový průmysl, hledáme zaměstnance / zaměstnankyni na pozici OPERÁTOR/KA VÝROBY.

Místo práce: Kněžmost

Jedná se o převážně obsluhu strojů v třísměnném provozu od pondělí do pátku. Převážně se spojují různé komponenty, provádí se kontrola výrobku, osekávají se hotové výrobky od přelitků plastů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

•Zázemí stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
•Náborový příspěvek 10 000,- po odpracování 3 měsíců (bez výpadku)
•Motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu
•Nástupní mzda je 90 Kč/hod čistého + prémie
•Docházkový bonus 1000 Kč při 100% docházce
•Příspěvek na stravu
•Zaměstnanecké benefity
•Možnost svozů na pracoviště

Informace o náboru

Jak se přihlásit?

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a máte zájem o námi nabízenou pozici, zavolejte na číslo +420 602 719 619 nebo nám zašlete svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!!

Kontakt:

SAFA Czech Republic Group s.r.o.
Telefon: +420 602 719 619
Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta, který je výrobcem plastových nádrží na pohonné hmoty zejména pro automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

výroba

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•Pečlivost
•Manuální zručnost
•Samostatnost
•Zodpovědnost a pracovitost
•Dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2778008  Datum zveřejnění: 21.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou